O mnie

Moje zdjęcie 1

Przeglądanie podstron typu „o mnie” czy „o firmie” to najczęściej tekst niemal nie do przebrnięcia. Jest bardzo popularne, że firma chwali się swoimi osiągnięciami, zasięgiem, produktami, ludźmi itd. Ja natomiast zrobię to troszeczkę inaczej. Napiszę Ci, kim jestem i co chce w życiu osiągnąć. Jeśli chcesz, poświęć kilka minut i poczytaj.

Urodziłem się 8 września 1974 roku i od tego dnia zawsze chciałem coś i ciągle w życiu zmieniać. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki cudownych Serafinków. I to dzięki nim, zupełnie przypadkowo zostałem zainspirowany do stworzenia biznesu związanego z prowadzeniem sklepu internetowego: karmako.pl

Wszystko rozpoczęło się od kupna kotka, na którego córeczki bardzo długo czekały. Ale w końcu się doczekały. Dostały pięknego Maine – coona. I to właśnie ten kotek, a potem zakupy dla  karmy zainspirowały mnie do tego aby spróbować własnych sił. W chwili obecnej można by powiedzieć jestem na początku drogi. Właśnie staję na głowie, aby sklep przybrał unikalny wygląd, ciągle się uczę i udoskonalam jego wygląd, użyteczność. Proszę trzymaj za mnie kciuki.

Jeśli chcesz by na bieżąco z promocjami w moim sklepie, proszę zajrzyj od czasu do czasu do karmako.pl

PS. Parę słów z mojego życia

Ojciec jako filar mojego życia

Mojemu ojcu, Wiesławowi zawdzięczam bardzo wiele. To tata zaszczepił we mnie miłość do wszelkiego rodzaju ruchu oraz do tego że dla Niego nie było spraw nie do załatwienia. Był osobą bardzo religijną, uczciwą do szpiku kości – wolał sam stracić niż miałby kogoś oszukać. Myślę, że to rzadka cecha a zwłaszcza w dzisiejszym świecie. Teraz tak sobie myślę, że to jedna z najważniejszych cech charakteru mojego ojca. Był dla mnie wielkim autorytetem. Piszę był bo już niestety nie żyje. Odszedł bardzo wcześnie gdy miałem 16 lat, ale pozostawił doskonały wzór do naśladowania, którym staram się życ przy tworzeniu karmako

Na koniec zacytuję słowa guru kulturystyki Joe Weidera, które są dla mnie przepisem na szczęśliwe życie:

„Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości.”

Joe Weider

Jeśli chcesz by na bieżąco z promocjami w moim sklepie, proszę zajrzyj od czasu do czasu do karmako.pl i daj się ponieść emocjom!!!

Skan podpisu3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *